Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Національний тиждень читання. Тиждень поезії

Дата: 22 березня о 15:27
46 переглядів

На виконання Листа Про проведення всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії», який проходить з 16 по 24 березня 2024 р., що охоплює дату святкування Всесвітнього дня поезії (21 березня), з учнями 1 й 2 класу організовано похід до сільської бібліотеки. Бібліотекарем, Кіосєвою Тетяною Андріївною, було проведено літературний захід "Ріки незмінно течуть додому", в ході якого ознайомили дітей з творчістю воїна, поета й художника Валерія Пузіка. Діти дізналися багато цікавого з його життєвого та творчого шляху, а саме те, що

Валерій Пузік у зоні АТО малював, писав щоденник, знімав відео і фотографував

ЛьвівДизайнер, художник, боєць АТО Валерій Пузік з Хмельниччини, представив у Львові виставку «Примарна зона». Він малював картини, писав щоденник, знімав відео і фотографував у перервах між боями. Мистецтво рятувало його у непростих умовах, не дозволило втягнути у рутину війни.

Валерій Пузік служив артилеристом у добровольчому корпусі «Правого сектору». Спершу в січні 2015 року пройшов вишкіл і потім сім місяців воював на Донбасібув під Авдіївкою, шахтою Бутовка, що намальована у кількох його роботах. Він пригадує дуже дружню атмосферу під час служби, досі товаришує зі своїми побратимами і пригадує, чому вирішив все покинути і воювати. Поспілкувалися про те, що означає поняття «дім» для кожного українця і українки.

Діти в свою чергу висловили свою думку з цього питання. Розповіли про те, що теж чекають на повернення своїх татусів, рідних людей додому. Довели багато цікавих фактів про те, що Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дімце світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють тисячі кілометрів. Дімце чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дімце Україна. Зробили малюнки з тематики заходу та організували виставку дитячих малюнків.
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.