Новий навчальний рік!
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Батьківські збори

Дата: 24 липня 2023 о 13:01
57 переглядів

Важливою складовою освітнього процесу сучасного закладу освіти є організація роботи з батьками та сім’ями учнів. Провідною формою роботи з батьками, яка характеризується значною педагогічною доцільністю, є батьківські збори. Сьогодні, 10 травня, в 1 класі пройшли класні батьківські збори. Розглядалися питання щодо закінчення 1 класу; яких успіхів досягли учні; на що треба звернути увагу. Обговорили питання стосовно ремонту класу, вислухали поради психолога школи, Братунової Людмили Михайлівни, щодо техніки безпеки та дотримання правил дорожнього руху, обговорили питання безпеки дітей на дорогах, правил пожежної безпеки. Нагадали батькам про те, що треба пильно стежити за дітьми під час літніх канікул. У зв'язку з тим, що у другу неділю травня у більшості країн світу, у тому числі і в Україні, відзначається День матері (14 травня), учні привітали своїх матусь з Днем матері. Я щиро вдячна кожному батькові, хто знайшов час і завітав до нас на батьківські збори. Нехай у ваших родинах панує мир і злагода.

Дорогі батьки, ми з вами робимо одну спільну справу для наших улюблених діточок, наших учнів. Наша співпраця – це взаємна довіра, повага і доброзичливість.

У нас з вами одна задача – допомогти їм благополучно дійти до 5 класу, зберігаючи, перш за все, здоров’я, допомагаючи здобувати знання, життєвий досвід і вміння спілкуватися з колективом. Ми разом з вами і з діточками пройшли непростий, захоплюючий, повний подій шлях першокласників. Різне бувало на протязі навчального року, але завдяки вам ми благополучно пройшли цей шлях. Хочеться подякувати всім матусям і татусям за вихованих, розуміючих, здатних слухати і чути дітей, які вміють відрізняти добре від злого. Ми йшли до мети разом, тому змогли досягти добрих результатів.

Дякую вам за те, що ви допомагаєте нам у спільній справі – виховати справжніх людей!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.